Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Sport

Gimnazjada

Komunikat końcowy  Rejonowej Gimnazjady Ligi l-a indywidualnej

w Rejowcu Fabrycznym  w dniu 08.05.2015 r.

Zawody odbyły się na Stadionie w Rejowcu Fabrycznym

 

Dziewczęta

100m

Miejsce

Nazwisko imię

Szkoła

Wynik

Pkt.

1.

Zielińska Paulina

G Urszulin.

13,30

13

2.

Mech Gabriela

G nr 6 Chełm

14,04

12

3.

Kozak Karolina

G Cyców

14,05

11

4.

Rojek Emilia

G. nr 1 Chełm

14,18

10

5.

Sadłowska Oliwia

G. Dubeczno

14,44

9

6.

Iwaniuk Martyna

G. Siedliszcze.

14,45

8

7.

Oleksiejuk Klaudia

G. Rejowiec

14,46

7

8.

Nowicka Daria

G. nr 1 Świdnik `

14,47

6

9.

Ogrodnik Aleksandra

G. Rejowiec

14,63

5

10.

Kinach Joanna

G. nr 7 Chełm

14,69

4

11.

Krzysiak Gabriela

G. nr 1 Świdnik

14,75

3

12.

Kuc Klaudia

G. nr 3 Swidnik

    14,93

2

13.

Szyszkowska Dominika

G .Dubeczno

15,53

1

300m

1.

Ziętko Aleksandra

NG. „Razem”

45,88

12

2.

Bogusz Kamila

G. nr 1 Świdnik

46,35

11

3.

Labbe Andżelika

G. nr 1 Włodawa

46,44

10

4.

Zając Nikoletta

G. nr 6 Chełm

47,53

9

5.

Mazurek Dominika

G. Siedliszcze

48,88

8

6.

Skok Kamila

G. Siedliszcze

49,24

7

7.

Kołtuniuk Kaja

G. nr 3 Świdnik

50,02

6

8.

Gnyp Kamila

G. nr 3 Świdnik

50,11

5

9.

Wożniak Olga

G. siedliszcze

50,21

4

10.

Czelej Sara

G. nr 2 Włodawa

50,26

3

11.

Sidoruk Dominika

G. nr 1 Włodawa

52,10

2

12.

Olko Andżelika

G. Cyców

52,93

1

600m

1.

Maciejewska Katarzyna

G. Rejowiec

1;47,49

9

2.

Poliszuk Emilia

G. Siedliszcze

1;49,21

8

3.

Jaworska Klaudia

G. Siedliszcze

1;55,44

7

4.

Rusiecka Jolanta

G nr 2 Włodawa

2;01,21

6

5.

Pinkos Julia

G.  nr 1 Świdnik

2;04,30

5

6.

Machnikowska Karolina

G, nr 3 Świdnik

2,04,47

4

7.

Żukowska Paulina

G nr 6 Chełm

2;06,59

3

8.

Skiba Katarzyna

G. nr 6 Chełm

2;07,63

2

9.

Sołowiej Gabriela

G nr 2 Chełm

2;10,99

1

1000m

1.

Małek Emilia

G. nr 2 Chełm

   3;20,607

9

2.

Kocot Katarzyna

G. Urszulin

3;28,74

8

3.

Mikołajek Weronika

G. nr 3 Świdnik

3;55,01

7

4.

Kuperska Katarzyna

G. nr 3 Świdnik

3;57,32

6

5.

Karpiuk Natalia

G .nr3 Świdnik

4;04,74

5

6

Bodzak Beata

G. Siedliszcze

4;12,47

4

7

Chwedorczuk Inga

G. nr 1 Chełm

4;27,18

3

8

Kurda Dominika

G. nr 7 Chełm

4;30,90

2

9

Wolicka Laura

G. Okszów

5;15,20

1

  Skok w dal.

1.

Michalska Aleksandra

G. nr 1  Chełm

4,50

12

2.

Kalinka Martyna

G. Dubeczno

4,43

11

3.

Małek Aleksandra

G. nr 2 Chełm

4,24

10

4.

Szczółko Sandra

G. nr 8 Chełm

4,22

9

5.

Pawlik Klaudia

G. Dubeczno

4,19

8

6.

Magryta Agnieszka

G. Siedliszcze

4,15

7

7.

Bęczącka Estera

G. nr 3 Świdnik

4,12

6

8.

Ziółek Agata

G. nr 3 Świdnik

4,03

5

9.

Nadolska Klaudia

G. Siedliszcze

3,98

4

10.

Oleszek Patrycja

G. nr 1 Świdnik

3,94

3

11.

Bielecka Aleksandra

G. nr 2 Włodawa

3,89

2

12.

Hołub Natalia

G. Siedliszcze

3,57

1

Skok wzwyż

1.

Socha Natalia

G. Liszno

145

9

2.

Błaszczuk Klaudia

G. nr 1 Włodawa

140

8

3.

Sitarczuk Daria

G. nr 7 Chełm

140

7

4.

Sangare Laura

G. Rejowiec Fabr.

140

6

5.

Prokopiuk Julia

G. nr 7 Chełm

140

5

6.

Piech Katarzyna

G. Okszów

135

4

7.

Pawluk Wiktoria

G. Hanna

135

3

8.

Szaran Dominika

G. nr 6 Chełm

130

2

9.

Kanadys Natalia

G. Rejowiec Fabr.

130

1

10.

Mękal Aleksandra

G. Okszów

140

-

Oszczep 600 g

 

1.

Kołodziej Aleksandra

G. nr 6 Chełm

20,00

12

2.

Golus Weronika

G. nr 2 Włodawa

19,62

11

3.

Krzyś Anna

G. Siedliszcze

18,70

10

4.

Szczepanowska Gabriela

G. nr 1 Świdnik

18,35

9

5.

Furtak Beata

G. nr 8 Chełm

17,09

8

6.

Wójcik Zuzanna

G. nr 1 Świdnik

17,03

7

7.

Czub Katarzyna

G. Okszów

16,90

6

8.

Chciówka Julia

G. Hanna

16,45

5

9.

Parcheta Julia

G. nr 1 Świdnik

16,00

4

10

Gadzicka Aleksandra

G nr 8 Chełm

15,10

3

11.

Kuzioła Katarzyna

G nr 2 Włodawa

14,70

2

12.

Krzyżanowska Aleksandra

G nr 7 Chełm

13,47

1

           

Kula 3 kg

1.

Misiura Natalia

G. Okszów

9,88

12

2.

Gruszka Karolina

G. Rejowiec Fab.

9,39

11

3.

Kisiel Natalia

G. Cyców

8,09

10

4.

Adamczuk Weronika

G. Rejowiec

8,90

9

5.

Hołysz Kaja

G. nr 6 Chełm

8,71

8

6.

Gromek Natalia

G. nr 1 Włodawa

8,63

7

7.

Olbryk Wiktoria

G. nr 6 Chełm

8,35

6

8.

Dędiec Kinga

G. nr 1 Świdnik

8,16

5

9.

Durko Anita

G. nr 1 Chełm

7,94

4

10.

Gał Joanna

G. nr 1 Świdnik

7,74

3

11.

Zalewska Michalina

G. nr 1 Świdnik

6,70

2

12.

Lutomska Dominika

G. Urszulin

6,69

1

4x100m

1.

G. Rejowiec

56,13

7

2.

G. nr 1 Świdnik

56,94

6

3.

G. Siedliszcze

57,11

5

4.

G. nr 7 Chełm

57,49

4

5.

G. nr 1 Chełm

57,63

3

6.

G. nr 3 Świdnik

59,60

2

7.

G nr 2 Włodawa

1;03,34

1

Punktacja drużynowa za zawody indywidualne

Miejsce

Szkoła

Opiekun

Pkt. pom.

Pkt.

1.

G Siedliszcze         pow. Chełm

Małgorzata Kania

73

16

2.

G nr 1 Świdnik

Jacek Czerniakowski, Cezary Sekuła

64

15

3.

G nr 6 Chełm

Joanna Wojtaszek

54

14

4.

G nr 3 Świdnik

Joanna Sekuła

48

13

5.

G Rejowiec

Beata Werner-Kość

37

12

6.

G nr 1 Chełm

Monika Wawryniuk, Bozena Kawerska

32

11

7.

G Dubeczno       pow. Włodawa

29

10

8.

G nr 1 Włodawa

Dorota Sokołowska

27

9

9.

G nr 2 Włodawa

Maria Wereszczyńska

25

8

10-11

G nr 7 Chełm

G Okszów                pow. Chełm

Artur Mochniej

Krzysztof Szyszkowski

23

6,5

6,5

12-13.

G Urszulin          pow. Włodawa

G Cyców                pow. Łęczna

Mariusz Kloc

Joanna Nowaczek

22

4,5

4,5

14-15.

G nr 2 Chełm

G nr 8 Chełm

Dorota Młynarska

Iwona Synowiec

20

2,5

2,5

16.

G Rejowiec Fab.     pow. Chełm

Magdalena Komandowska

18

1

17.

NG „Razem” Chełm

Karol Maksymiuk

12

18.

G Liszno                  pow. Chełm

Tomasz Domański

9

19.

G Hanna           pow. Włodawa

Tomasz Łągwa

8

Chłopcy

100m

Miejsce

Nazwisko imię

Szkoła

Wynik

Pkt.

1.

Szafran Albert

G. nr 2 Chełm

12,00

15

2.

Kupracz Patryk

G. Siedliszcze

12,38

14

3.

Olewiński Szymon

G. Siwdliszcze

12,48

13

4.

Mackiewicz Damian

G. nr 2 Włodawa

13,24

12

5.

Osuchowaki  Jakub

G. nr 8 Chełm

12,62

11

6.

Rusek Marcin

G. Cyców

12,68

10

7.

Połetko Michał

G. Cyców

12,70

9

8-9.

Kmuk Eryk

Dudek Radosław

G. nr 8 Chełm

G nr 3 Świdnik

12,73

12,73

7,5

7,5

10.

Zaborek Filip

G. nr 2 Włodawa

12,82

6

11.

Żrubek Kamil

G. Cyców

12,90

5

12.

Szablewski Arkadiusz

G nr 3 Świdnik

12,98

4

13.

Lewiński Jakub

G Okszów

13,02

3

14.

Chołody Bartłomiej

G nr 1 Świdnik

13,16

2

15.

Bedłuszak Piotr

G Urszulin

13,45

1

300 m

Miejsce

Nazwisko imię

Szkoła

Wynik

Pkt.

1.

Połynkin Dawid

G nr 2 Włodawa

37,64

12

2.

Plesz Sebastian

G nr 1 Świdnik

39,80

11

3.

Klik Karol

G Siedliszcze

40,86

10

4.

Szewczak Karol

G Cyców

41,14

9

5.

Kotyra Mikołaj

G. nr 2Włodawa

41,40

8

6.

Łatwiński Konrad

G nr 6 Chełm

41,52

7

7.

Cegiełka Jan

G nr 1 Świdnik

42,05

6

8.

Kita Radosław

G Siedliszcze`

42,06

5

9.

Walczak Marcin

G Cyców

42,50

4

10.

Małyszka Dominik

G Cyców

43,26

3

11.

Giza Bartłomiej

G nr 6 Chełm

43,70

2

12.

Hołub Krzysztof

G nr 3 Świdnik

50,90

1

1000m

1.

Świeca Piotr

G. Cyców

2;59,19

13

2.

Baj Maciej

G Hanna

3;00,10

12

3.

Piskała Dawid

G nr 2 Włodawa

3;00,11

11

4.

Niemczuk Szymon

G. nr 6 Chełm

3;01,70

10

5.

Rak Krzysztof

G. nr 8 Chełm

3;02,65

9

6.

Matczuk Jakub

G. Hanna

3;02,70

8

7.

Markowski Bartłomiej

G. nr 1 Świdnik

3;09,11

7

8.

Osoba Adrian

G Siedliszcze

3;11,75

6

9.

Grzesiak Jakub

G nr 1 Świdnik

3;14,42

5

10.

Jędruszczak Jacek

G Siedliszcze

3;17,34

4

11.

Wójcik Dawid

G nr 3 Świdnik

3;20,54

3

12.

Narodiuk Jakub

G Okszów

3;22,81

2

13.

Palec Adrian

G nr 6 Chełm

3;26,24

1

2000 m                     

1.

Pawlikowski Tomasz

G, nr 8 Chełm

6;44,02

9

2.

Egiert Paweł

G.Okszów

6;56,51

8

3.

Dziadko Patryk

G. nr 6

7;15,76

7

4.

Jaworski Arkadiusz

G. Hanna

7;16,13

6

5.

Wieczorek Piotr

G nr 6 Chełm

7;46,60

5

6.

Baj Marek

G Hanna

8;10,25

4

7.

Mroczek Przemysław

G nr 3 Świdnik

8;29,63

3

8.

Misiec Paweł

G Okszów

9;01,08

2

9.

Grzywna Michał

G Okszów

9;35,11

1

Skok w dal.

1.

Gadomski Adrian

G nr 3 Świdnik

6,10

15

2.

Majewski Karol

G. Cyców

6.02

14

3.

Głąb Dawid

G. nr 8 Chełm

5,59

13

4.

Jastrzębski Daniel

G. Cyców

5,55

12

5.

Matwiejczuk Piotr

G. nr 6 Chełm

5,47

11

6.

Jaworski Michał

G. Wyryki

5,24

10

7

Sakowicz Mateusz

G Wyryki

5,24

9

8.

Kuśmierz Damian

G. nr 8 Chełm

5,17

8

9.

Rozwałka Ernest

G. Siedliszcze

5,19

7

10.

Ośko Robert

G. Cyców

5,08

6

11.

Łaciński Krzysztof

G. Rejowiec Fabr.

4,97

5

12.

Dębicki Adrian

G. Urszulin

4,96

4

13.

Błaziak Wojciech

G. nr 1 Świdnik

4,94

3

14.

Stepaniuk Adrian

G Siedliszcze

4,86

2

15.

Maśliński Rafał

G nr 1 Świdnik

4,11

1

Skok wzwyż

1.

Niezbecki Mateusz

G. Rejowiec Fabr.

170

8

2.

Krupa Sławomir

G. Rejowiec Fabr.

165

7

3.

Kusyk Mateusz

G. Okszów

165

6

4.

Matwiejuk Albert

G. nr2 Włodawa

160

5

5.

Łukowiec Mikołaj

G. nr 8 Chełm

155

4

6.

Ignatiuk Łukasz

G. nr 2 Włodawa

155

3

7.

Janka Paweł

G. nr 2 Chełm

150

2

8.

Książek Mateusz

G nr 1 Włodawa

140

1

Kula  5 kg

1.

Warda Szymon

G. Wyryki

10,84

12

2.

Kucharczyk Hubert

G. Rejowiec Fabr.

10,10

11

3.

Mazurek Adrian

G. nr 2 Chełm

10,02

10

4.

Garal Adam

G. Hanna

9,91

9

5.

Skowronek Daniel

G. Urszulin

9,80

8

6.

Korszla Sebastian

G. nr 7 Chełm

9,72

7

7.

Wróblewski Adam

G. nr 6 Chełm

9,57

6

8.

Mróz Dawid

G. Siedliszcze

8,99

5

9.

Zaborek Paweł

G. nr 1 Świdnik

8,75

4

10.

Krawczak Piotr

G. Rejowiec Fabr.

8,37

3

11.

Orzeł Krzysztof

G nr 1 Świdnik

8,03

2

12.

Warda Szymon

G Wyryki

7,71

1

             

Oszczep 600 g      

     1.

Dobrosz Jakub

G. nr 7 Chełm

38,78

11

     2.

Mielniczuk Patryk

G. nr 2 Włodawa

33,71

10

     3.

Głaz Łukasz

G. Okszów

32,69

9

     4.

Józwfczuk Grzegorz

G. nr 7 Chełm

27,72

8

     5.

Białkowski Daniel

G. Okszów

27,49

7

     6.

Piątek Tymoteusz

G. Wyryki

26,76

6

     7.

Musiał Damian

G. nr 2 Chełm

24,07

5

8.

Dybek Kamil

G Wyryki

22,55

4

9.

Sawicki Paweł

G nr 1 Świdnik

22,37

3

10.

Ciechomski Filip

G nr 3 Świdnik

16,97

2

11.

Misiec Rafał

G Okszów

21,64

1

4x100m

1.

G. Cyców

49,90

7

2.

G. nr 8 Chełm

49,91

6

3.

G nr 3 Świdnik

50,61

5

4.

G Rejowiec Fabr.

51,50

4

5.

G nr 1 Świdnik

51,57

3

6.

G Hanna

53,23

2

7.

G nr 6 Chełm

53,23

1

dysk

G Siedliszcze

48,33

Punktacja drużynowa

Miejsce

Szkoła

Opiekun

Pkt. pom.

Pkt.

1.

G Cyców                 pow. Łęczna

Joanna Nowaczek

92

16

2.

G nr 2 Włodawa

Maria Wereszczyńska

67

15

3.

G Siedliszcze       pow. Chełm

Sylwia Żołnacz

66

14

4.

G nr 8 Chełm

Dariusz Waleńciuk

64,5

13

5.

G nr 6 Chełm

Tomasz Turowski

50

12

6.

G nr 1 Świdnik

Jacek Czerniakowski, Cezary Sekuła

47

11

7.

G nr 3 Świdnik

Joanna Sekuła

41,5

10

8.

G Hanna            pow. Włodawa

Tomasz Łągwa

41

9

9.

G Wyryki           pow. Włodawa

40

8

10.

G  Okszów        pow. Chełm

Krzysztof Szyszkowski

39

7

11.

G Rejowiec Fab. pow. Chełm

Mirosław Ożóg

38

6

12.

G nr 2 Chełm

Tomasz Kursa

32

5

13.

G nr 7. Chełm

Artur Mochniej

30

4

14.

G Urszulin         pow. Włodawa

Mariusz Kloc

13

3

15.

G nr 1 Włodawa

Dorota Sokołowska

1

2

Do zawodów Wojewódzkich w Zamościu w dniu 21.05.2015 r. awansowała pierwsza trójka z poszczególnych konkurencji ,oraz pierwsze dwie sztafety z poszczególnych kategorii. Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom a pozostałym dziękują za udział w zawodach  Zgłoszenia imienne do zawodów należy przesłać na dwa dni przed rozpoczęciem zawodów.

                                                                          Wiceprezes  LW SZS w Lublinie

                                                                           mgr Marian Sikorski.