Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Dzień Kobiet 2016

Tomek Bławucki, Witold Bławucki, Mirek Liwak, Marek Pukas, Krzysztof Olejniczak, Grzegorz Bochen oraz Marcin Pilipczuk - w pełnym składzie, a nawet wsparty w jednym utworze Kasią Pilipczuk, zespół Karambol wyśpiewał w sobotę, 5 marca, życzenia dla Pań z okazji Święta Kobiet. Było wesoło, było przyjemnie, było pięknie! Zespół dał naprawdę świetny koncert, co publiczność przyjęła entuzjastycznie.

            Jako support wystąpił nowy zespół wokalno-instrumentalny "Ever Band", złożony z dzieci i młodzieży, prowadzonej przez Marka Pukasa. Po raz pierwszy uzdolnieni artystycznie młodzi mieszkańcy Rejowca Fabrycznego wystąpili w styczniu tego roku, podczas koncertu kolęd i pastorałek razem z członkami Chóru Belcanto. - Owacyjnie przyjęcie około 100-osobowej widowni jest dodatkową motywacją do dalszej, wytężonej pracy. To miłe, gdy po pierwszym koncercie przyjmuje się tyle pochwał i próśb o kolejne występy - mówił po debiucie Marek Pukas i razem ze swoimi młodymi artystami teraz spełnił daną kilka tygodni temu obietnicę. 

            Dziękujemy młodzieży z Ever Band i chłopakom z Karambola za duuuużą dawkę pozytywnych emocji! Takie życzenia z okazji Święta Kobiet będziemy długo pamiętać. I to bez względu na płeć.

 

Galeria