Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Działalność

Ferie w Mieście 2013

Dnia 11.02.2013r. w Mdsc 0028OK "Dworek" rozpoczęły się ferie. Dzieci uczęszczdsc 0004 3ające na zimowe półkolonie uczestniczyły w licznych grach i zabawach ruchowych, zajęciach muzycznych i plastycznych. Organizowane były ogniska. W pierwszym tygodniu dzieci odwiedził pan hodujacy króliki oraz pojechały do kina na film "Prawie jak Gladiator 3D". Na zajęciach muzycznych wszyscy uczyli się piosenek, natomiast na zajęciach plastycznych dzieci robiły walentynki, kolaż oraz rysowały. Drugi tydzień ferii zaczął się od spotkania z górnikiem, który opowiedział o swojej pracy. Na zajęciach muzycznych dzieci uczyły się gry na perkusji. Uczestników ferii odwiedziła przedstawicielka Stowarzyszenia dsc 0047 4Opieki nad Zwierzetami "Lubelski ANIMALS", która opowiedziała jak należy dbać o zwierzęta, zorganizowala zabawę, a w ramach podziekowań dzieci zrobiły zbiórkę karmy dla zwierząt. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy z podziękowaniami. W drugim tygodniu uczestnicy ferii zrobili kolorowe wiosenne bukiety i zwierzęta z masy solnej. Zorganizowany był tez wyjazd na basen oraz spotkanie z malarkami.

 dsc 0005 3

Ferie w MOK "Dworek" to doskonały sposób na spędzenie czasu wolnego od zajęć szkolnych, gdyż dzieci mogą rozwijać się na zajęciach edukacyjnych a przy tym dobrze bawić na zajęciach ruchowych i grupowych.

 

dsc 0061 4

 dsc 0107 5

 

Wszystkim dzieciom uczęszczającym na "Ferie w Mieście" serdecznie dziękujemy.