Liga L-A dziewcząt i chłopców
- Details
- Published on Tuesday, 19 May 2015 21:46
Komunikat Rejonowej Drużynowej Ligi L-A dziewcząt i chłopców
. Rejowiec Fabryczny 15.05.2015 r.
Zawody odbyły się na obiektach Miejskiego Stadionu Sportowego w Chełmie
Dziewczęta
|
Chłopcy |
|
Miejsce |
Punkty |
Szkoła |
Opiekun |
1 |
1316 |
G Siedliszcze pow. Chełm |
Sylwia Żołnacz |
2 |
1183 |
G nr 2 Włodawa |
Marta Walczuk-Wólczyńska |
3 |
1169 |
G nr 8 Chełm |
Dariusz Waleńciuk |
4 |
981 |
G nr 6 Chełm |
Tomasz Turowski |
5 |
870 |
G nr 1 Świdnik |
Jacek Czerniakowski, Cezary Sekuła |
6 |
861 |
G Rejowiec Fabr. pow. Chełm |
Mirosław Ożóg |
7 |
775 |
G nr 1 Włodawa |
Lenart Robert |
Pk. |
530 |
G Urszulin pow. Włodaw |
Mirosław Chudzik |
Do zawodów Rejonowych awansowały dwa pierwsze zespoły. Zawody odbędą się w dniach 27.05.2015 r. w Puławach. Szkoły nagrodzono dyplomami . Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom a pozostałym dziękują za udział w zawodach.
Wiceprezes LWSZS w Lublinie
mgr Marian Sikorski
Rejonowe Igrzyska w Czwórboju Lekkoatletycznym
- Details
- Published on Friday, 15 May 2015 21:22
Komunikat z przeprowadzonych Rejonowych
Igrzysk w Czwórboju Lekkoatletycznym
12 maja 2015 r. Rejowcu Fabrycznym.
Dziewczęta
60m |
pkt |
ppal |
pkt |
wzwyż |
pkt |
w dal |
pkt |
600m |
pkt |
RAZEM |
|
BOROWSKA JUSTYNA |
9,63 |
64 |
20,00 |
24 |
|
0 |
421 |
65 |
205,70 |
63 |
216 |
RYBCZYŃSKA KLAUDIA |
9,72 |
61 |
26,00 |
36 |
|
0 |
383 |
48 |
159,01 |
76 |
221 |
ŚMIAŁKO ALEKSANDRA |
10,03 |
50 |
20,00 |
24 |
|
0 |
348 |
36 |
218,15 |
41 |
151 |
MICHALSKA SANDRA |
9,04 |
86 |
19,00 |
22 |
|
0 |
444 |
75 |
205,98 |
63 |
246 |
RUSIŃSKA WERONIKA |
10,47 |
37 |
24,00 |
32 |
|
0 |
340 |
34 |
222,98 |
32 |
135 |
GABRYLEWICZ WERONIKA |
9,87 |
55 |
19,00 |
22 |
|
0 |
353 |
38 |
216,10 |
44 |
159 |
60m |
pkt |
ppal |
pkt |
wzwyż |
pkt |
w dal |
pkt |
600m |
pkt |
RAZEM |
|
ZĄBEK KARINA |
9,35 |
74 |
35,00 |
59 |
|
0 |
387 |
49 |
153,43 |
86 |
268 |
TYPIŃSKA IZABELA |
9,78 |
58 |
32,00 |
52 |
|
0 |
425 |
67 |
213,74 |
49 |
226 |
BIELAK ZUZANNA |
9,72 |
61 |
38,00 |
67 |
|
0 |
404 |
56 |
207,37 |
60 |
244 |
ZIELIŃSKA PATRYCJA |
9,54 |
67 |
27,00 |
39 |
|
0 |
406 |
57 |
159,79 |
75 |
238 |
FIDECKA WERONIKA |
9,31 |
75 |
29,00 |
44 |
|
0 |
414 |
61 |
157,75 |
79 |
259 |
WESOŁOWSKA MAGDALENA |
9,65 |
63 |
28,00 |
41 |
|
0 |
350 |
37 |
209,79 |
56 |
197 |
60m |
pkt |
ppal |
pkt |
wzwyż |
pkt |
w dal |
pkt |
600m |
pkt |
RAZEM |
|
MOTYL EWELINA |
10,21 |
44 |
19,50 |
23 |
|
0 |
354 |
38 |
229,54 |
21 |
126 |
GĘSIOR MARYSIA |
9,95 |
53 |
28,50 |
43 |
|
0 |
390 |
50 |
214,62 |
47 |
193 |
ROMANOWICZ KINGA |
10,02 |
50 |
27,50 |
40 |
|
0 |
372 |
44 |
244,61 |
1 |
135 |
MATUSZAK MAJA |
10,97 |
24 |
23,00 |
30 |
|
0 |
324 |
28 |
250,99 |
0 |
82 |
MUZYKA JULIA |
10,28 |
42 |
23,00 |
30 |
|
0 |
329 |
30 |
229,53 |
21 |
123 |
60m |
pkt |
ppal |
pkt |
wzwyż |
pkt |
w dal |
pkt |
600m |
pkt |
RAZEM |
|
OKOŃ ALEKSANDRA |
9,61 |
64 |
25,50 |
35 |
|
0 |
398 |
53 |
205,98 |
63 |
215 |
BARANOWSKA ANETA |
10,56 |
34 |
25,00 |
34 |
|
0 |
363 |
41 |
227,12 |
24 |
133 |
JAWORSKA MARTYNA |
10,40 |
39 |
17,50 |
19 |
|
0 |
397 |
53 |
228,36 |
22 |
133 |
SOSNOWSKA HANNA |
10,76 |
29 |
23,50 |
31 |
|
0 |
371 |
44 |
229,56 |
21 |
125 |
BANASZUK ZUZANNA |
9,84 |
56 |
24,00 |
32 |
|
0 |
395 |
52 |
233,16 |
15 |
155 |
KOGUT NIKOLA |
10,15 |
46 |
17,00 |
18 |
|
0 |
353 |
38 |
228,90 |
22 |
124 |
60m |
pkt |
ppal |
pkt |
wzwyż |
pkt |
w dal |
pkt |
600m |
pkt |
RAZEM |
|
WÓJTOWICZ BOGUSŁAWA |
10,35 |
40 |
31,00 |
49 |
|
0 |
362 |
41 |
215,49 |
46 |
176 |
SITARZ ZUZANNA |
9,86 |
56 |
32,00 |
52 |
|
0 |
390 |
50 |
318,62 |
0 |
158 |
BAS PATRYCJA |
10,41 |
39 |
23,00 |
30 |
|
0 |
373 |
45 |
226,81 |
25 |
139 |
GRABOWIEC MAŁGORZATA |
10,20 |
45 |
19,00 |
22 |
|
0 |
319 |
27 |
250,99 |
0 |
94 |
KAZAREN GRETA |
10,89 |
26 |
18,00 |
20 |
|
0 |
320 |
27 |
228,95 |
22 |
95 |
60m |
pkt |
ppal |
pkt |
wzwyż |
pkt |
w dal |
pkt |
600m |
pkt |
RAZEM |
|
KOZŁOWSKA OLIWIA |
9,66 |
63 |
21,00 |
26 |
|
0 |
379 |
47 |
206,85 |
61 |
197 |
AUGUŚCIUK WERONIKA |
10,46 |
37 |
28,50 |
43 |
|
0 |
370 |
44 |
232,93 |
16 |
140 |
PRZYBYLSKA NATALIA |
10,96 |
24 |
29,50 |
45 |
|
0 |
362 |
41 |
224,03 |
30 |
140 |
PAWELEC KAROLINA |
10,20 |
45 |
26,50 |
37 |
|
0 |
369 |
43 |
228,68 |
22 |
147 |
DUDEK ALEKSANDRA |
9,57 |
66 |
23,00 |
30 |
|
0 |
381 |
47 |
203,40 |
68 |
211 |
BARABAS PAULINA |
10,52 |
36 |
19,50 |
23 |
|
0 |
350 |
37 |
211,42 |
53 |
149 |
60m |
pkt |
ppal |
pkt |
wzwyż |
pkt |
w dal |
pkt |
600m |
pkt |
RAZEM |
|
SŁOMKA NATALIA |
11,08 |
22 |
21,00 |
26 |
|
0 |
335 |
32 |
238,43 |
9 |
89 |
SŁOMKA MARTYNA |
10,01 |
51 |
32,00 |
52 |
|
0 |
380 |
47 |
234,36 |
14 |
164 |
OGRODNIK AGATA |
10,45 |
38 |
20,00 |
24 |
|
0 |
332 |
31 |
246,13 |
0 |
93 |
BUZEK ANGELIKA |
9,78 |
58 |
20,00 |
24 |
|
0 |
403 |
56 |
230,47 |
19 |
157 |
SZYMBOR ANETA |
9,15 |
82 |
25,00 |
34 |
|
0 |
408 |
58 |
210,03 |
55 |
229 |
SŁOMKA KATARZYNA |
10,12 |
47 |
20,50 |
25 |
|
0 |
324 |
28 |
244,47 |
1 |
101 |
60m |
pkt |
ppal |
pkt |
wzwyż |
pkt |
w dal |
pkt |
600m |
pkt |
RAZEM |
|
PARADA ZUZANNA |
8,95 |
89 |
33,00 |
54 |
|
0 |
434 |
71 |
158,98 |
76 |
290 |
OLESZCZYŃSKA AMELIA |
9,50 |
69 |
38,00 |
67 |
|
0 |
395 |
52 |
159,82 |
75 |
263 |
STANKIEWICZ MARTYNA |
9,75 |
59 |
25,50 |
35 |
|
0 |
407 |
58 |
235,75 |
12 |
164 |
SIKORSKA WIKTORIA |
9,85 |
56 |
23,00 |
30 |
|
0 |
398 |
53 |
221,70 |
34 |
173 |
MIRCZUK WIKTORIA |
10,00 |
51 |
32,50 |
53 |
|
0 |
399 |
54 |
214,46 |
47 |
205 |
WIĘCH NATALIA |
9,93 |
53 |
32,00 |
52 |
|
0 |
400 |
54 |
227,42 |
24 |
183 |
60m |
pkt |
ppal |
pkt |
wzwyż |
pkt |
w dal |
pkt |
600m |
pkt |
RAZEM |
|
ŁUCKA ANGELIKA |
10,18 |
45 |
34,00 |
57 |
|
0 |
403 |
56 |
201,53 |
71 |
229 |
STASIŃSKA AMELIA |
9,77 |
59 |
23,00 |
30 |
|
0 |
414 |
61 |
212,84 |
50 |
200 |
JÓŹWIAK PATRYCJA |
9,73 |
60 |
19,00 |
22 |
|
0 |
413 |
61 |
213,25 |
50 |
193 |
MUSZYŃSKA KINGA |
9,66 |
63 |
20,00 |
24 |
|
0 |
416 |
62 |
207,16 |
61 |
210 |
HOŁUB KAROLINA |
10.05 |
0 |
24,00 |
32 |
|
0 |
395 |
52 |
209,49 |
56 |
140 |
GRZESIUK JOANNA |
10,53 |
35 |
31,00 |
49 |
|
0 |
399 |
54 |
222,29 |
33 |
171 |
Najlepsze zawodniczki indywidualnie
1. PARADA ZUZANNA - SP Rejowiec Fabryczny 290 pkt.
2. ZĄBEK KARINA - SP 7 Świdnik 268 pkt.
3. OLESZCZYŃSKA AMELIA - SP Rejowiec Fabryczny 263 pkt.
4. FIDECKA WERONIKA - SP 7 Świdnik 259 pkt.
5. MICHALSKA SANDRA - SP 3 Włodawa 246 pkt.
6. BIELAK ZUZANNA SP 7 Świdnik 244 pkt
7. ZIELIŃSKA PATRYCJA - SP 7 Świdnik 238 pkt.
8. ŁUCKA ANGELIKA - SP Siedliszcze 229 pkt.
9. SZYMBOR ANETA - SP Jawidz 229 pkt.
10. TYPIŃSKA IZABELA - SP 7 Świdnik 226 pkt.
Klasyfikacja drużynowa dziewcząt
1. SP 7 Świdnik 1235 pkt. op. Anna Zarańska
2. SP Rejowiec Fabryczny 1114 pkt. Bartosz Bodys
3. SP Siedliszcze 1003 pkt. Urszula Pawlak
4. SP 3 Włodawa 993 pkt. Elżbieta Berthelsen
5. SP 8 Chełm 844 pkt. Iwona Synowiec
6. SP Cyców 761 pkt. Tomasz Oziemczuk
7. SP Jawidz 744 pkt. Jerzy Bartosiewicz
8. SP 1 Chełm 662 pkt. Marta Czerpak
9. SP 5 Świdnik 659 pkt. Anna Mazurek,Elżbieta Dolecka
Chłopcy
60m |
pkt |
ppal |
pkt |
wzwyż |
pkt |
w dal |
pkt |
1000m |
pkt |
RAZEM |
|
GŁOGOWSKI MICHAŁ |
8,99 |
59 |
39,00 |
53 |
|
0 |
435 |
50 |
|
0 |
162 |
NIELIPIUK KAROL |
10,15 |
25 |
37,50 |
50 |
|
0 |
363 |
26 |
410,95 |
10 |
111 |
APPELMAN JACEK |
8,46 |
80 |
32,00 |
39 |
|
0 |
460 |
58 |
332,94 |
48 |
225 |
GROMYSZ MACIEJ |
|
0 |
44,50 |
64 |
|
0 |
530 |
82 |
334,88 |
46 |
192 |
NAUMIUK KACPER |
9,83 |
33 |
26,00 |
27 |
|
0 |
405 |
40 |
338,36 |
41 |
141 |
MISIURA WIKTOR |
9,50 |
42 |
33,50 |
42 |
|
0 |
360 |
25 |
455,61 |
0 |
109 |
60m |
pkt |
ppal |
pkt |
wzwyż |
pkt |
w dal |
pkt |
1000m |
pkt |
RAZEM |
|
DROZDOWSKI BARTEK |
9,60 |
39 |
37,00 |
49 |
|
0 |
406 |
40 |
350,08 |
29 |
157 |
POSIADŁY MIŁOSZ |
9,23 |
51 |
36,50 |
48 |
|
0 |
440 |
52 |
402,70 |
16 |
167 |
FEFLIŃSKI KACPER |
8,59 |
73 |
44,00 |
63 |
|
0 |
430 |
48 |
403,42 |
15 |
199 |
ŁATA ADRIAN |
9,39 |
45 |
44,00 |
63 |
|
0 |
420 |
45 |
343,00 |
36 |
189 |
WOJCIECHOWSKI SZYMON |
8,66 |
71 |
47,00 |
69 |
|
0 |
450 |
55 |
|
0 |
195 |
WÓJCIK KAROL |
9,83 |
33 |
40,00 |
55 |
|
0 |
392 |
36 |
324,26 |
59 |
183 |
60m |
pkt |
ppal |
pkt |
wzwyż |
pkt |
w dal |
pkt |
1000m |
pkt |
RAZEM |
|
HOŁUB JAKUB |
8,36 |
83 |
32,00 |
39 |
|
0 |
482 |
66 |
315,04 |
71 |
259 |
MICHALAK MIKOŁAJ |
8,51 |
76 |
31,00 |
37 |
|
0 |
490 |
68 |
344,82 |
34 |
215 |
TYLEC PATRYK |
10,70 |
14 |
31,00 |
37 |
|
0 |
3,72 |
0 |
436,43 |
0 |
51 |
PEŁCZYŃSKI MIŁOSZ |
9,62 |
39 |
30,00 |
35 |
|
0 |
3,68 |
0 |
429,45 |
0 |
74 |
CZERNIAK BERNARD |
10,04 |
28 |
34,00 |
43 |
|
0 |
3,56 |
0 |
439,93 |
0 |
71 |
KLIMCZAK JAN |
9,68 |
37 |
39,00 |
53 |
|
0 |
3,53 |
0 |
446,46 |
0 |
90 |
60m |
pkt |
ppal |
pkt |
wzwyż |
pkt |
w dal |
pkt |
1000m |
pkt |
RAZEM |
|
DRAGAN KAROL |
9,08 |
56 |
46,00 |
67 |
|
0 |
460 |
58 |
347,54 |
31 |
212 |
ORŁOWSKI DAWID |
9,22 |
51 |
31,00 |
37 |
|
0 |
445 |
53 |
334,85 |
46 |
187 |
KONISZEWSKI KRZYSZTOF |
9,77 |
34 |
42,00 |
59 |
|
0 |
455 |
57 |
323,38 |
60 |
210 |
NOWAK ŁUKASZ |
8,88 |
63 |
39,00 |
53 |
|
0 |
452 |
56 |
339,31 |
40 |
212 |
KOSIOR BARTŁOMIEJ |
8,87 |
64 |
40,50 |
56 |
|
0 |
471 |
62 |
341,80 |
37 |
219 |
KOŁACZKOWSKI KACPER |
9,33 |
47 |
40,50 |
56 |
|
0 |
480 |
65 |
343,22 |
35 |
203 |
60m |
pkt |
ppal |
pkt |
wzwyż |
pkt |
w dal |
pkt |
1000m |
pkt |
RAZEM |
|
PÓLTORAK PATRYK |
9,13 |
54 |
35,00 |
45 |
|
0 |
427 |
47 |
351,33 |
27 |
173 |
JANICZUK PATRYK |
9,62 |
39 |
44,00 |
63 |
|
0 |
413 |
43 |
337,79 |
42 |
187 |
ŚLUZ NORBERT |
8,58 |
74 |
35,00 |
45 |
|
0 |
390 |
35 |
349,84 |
29 |
183 |
SALEWSKI DAWID |
9,77 |
34 |
36,00 |
47 |
|
0 |
379 |
31 |
|
0 |
112 |
STEPANIUK DOMINIK |
9,82 |
33 |
36,50 |
48 |
|
0 |
382 |
32 |
352,85 |
26 |
139 |
ROMASZKO JULIAN |
9,35 |
47 |
40,50 |
56 |
|
0 |
422 |
46 |
348,02 |
31 |
180 |
60m |
pkt |
ppal |
pkt |
wzwyż |
pkt |
w dal |
pkt |
1000m |
pkt |
RAZEM |
|
RZEPECKI KAROL |
8,44 |
80 |
41,00 |
57 |
145 |
68 |
|
0 |
326,43 |
56 |
261 |
DZIERBA NIKODEM |
10,16 |
24 |
40,00 |
55 |
125 |
40 |
|
0 |
417,25 |
7 |
126 |
DOROTA JAKUB |
8,50 |
77 |
37,50 |
50 |
130 |
46 |
|
0 |
403,33 |
15 |
188 |
KRZOWSKI DAWID |
9,03 |
58 |
39,00 |
53 |
130 |
46 |
|
0 |
327,87 |
55 |
212 |
LEKAN HUBERT |
8,94 |
61 |
26,50 |
28 |
120 |
33 |
|
0 |
424,25 |
3 |
125 |
IWANIUK KRZYSZTOF |
9,67 |
37 |
25,00 |
25 |
125 |
40 |
|
0 |
425,59 |
3 |
105 |
60m |
pkt |
ppal |
pkt |
wzwyż |
pkt |
w dal |
pkt |
1000m |
pkt |
RAZEM |
|
KOCIUBA JAKUB |
9,27 |
49 |
36,00 |
47 |
|
0 |
420 |
45 |
338,27 |
42 |
183 |
FRANCZAK KACPER |
9,56 |
40 |
45,00 |
65 |
|
0 |
440 |
52 |
420,25 |
6 |
163 |
ĆWIRZEŃ MATEUSZ |
9,60 |
39 |
32,00 |
39 |
|
0 |
410 |
42 |
336,09 |
44 |
164 |
CYC BARTOSZ |
10,29 |
22 |
31,00 |
37 |
|
0 |
360 |
25 |
401,84 |
17 |
101 |
BERNECKI SZYMON |
9,38 |
46 |
19,00 |
13 |
|
0 |
418 |
44 |
426,50 |
2 |
105 |
SZEWCZAK BARTOSZ |
8,99 |
59 |
33,00 |
41 |
|
0 |
396 |
37 |
428,58 |
1 |
138 |
60m |
pkt |
ppal |
pkt |
wzwyż |
pkt |
w dal |
pkt |
1000m |
pkt |
RAZEM |
|
WÓJCICKI MATEUSZ |
9,46 |
43 |
37,00 |
49 |
120 |
33 |
|
0 |
402,65 |
16 |
141 |
STADNICKI DANIEL |
9,57 |
40 |
25,50 |
26 |
115 |
28 |
|
0 |
505,75 |
0 |
94 |
PRUS JAKUB |
8,48 |
78 |
20,50 |
16 |
115 |
28 |
|
0 |
534,72 |
0 |
122 |
KOZŁOWSKI MATEUSZ |
10,80 |
12 |
42,50 |
60 |
105 |
17 |
|
0 |
451,30 |
0 |
89 |
NASTAJ JAKUB |
10,24 |
23 |
32,00 |
39 |
110 |
22 |
|
0 |
442,95 |
0 |
84 |
SZEWCZUK TOMASZ |
9,50 |
42 |
25,50 |
26 |
115 |
28 |
|
0 |
522,57 |
0 |
96 |
60m |
pkt |
ppal |
pkt |
wzwyż |
pkt |
w dal |
pkt |
1000m |
pkt |
RAZEM |
|
PAWLAK ADRIAN |
9,36 |
46 |
38,00 |
51 |
|
0 |
460 |
58 |
326,48 |
56 |
211 |
BUJALSKI DOMINIK |
9,45 |
43 |
40,00 |
55 |
|
0 |
440 |
52 |
444,84 |
0 |
150 |
SAWICKI MICHAŁ |
10,45 |
19 |
39,50 |
54 |
|
0 |
365 |
26 |
505,22 |
0 |
99 |
TROCZYŃSKI JAKUB |
10,23 |
23 |
31,00 |
37 |
|
0 |
395 |
37 |
415,51 |
8 |
105 |
KARWAT OSKAR |
10,98 |
8 |
40,00 |
55 |
|
0 |
355 |
23 |
456,70 |
0 |
86 |
POLISZUK KRZYSZTOF |
10,59 |
16 |
26,00 |
27 |
|
0 |
390 |
35 |
354,31 |
24 |
102 |
Najlepsi zawodnicy indywidualnie
1. RZEPECKI KAROL - SP 7 Chełm 261 pkt.
2. HOŁUB JAKUB - SP 5 Świdnik 259 pkt.
3. APPELMAN JACEK - SP 3 Włodawa 225 pkt.
4. KOSIOR BARTŁOMIEJ - SP Cyców 219 pkt.
5. MICHALAK MIKOŁAJ - SP 5 Świdnik 215 pkt.
6. KRZOWSKI DAWID - SP 7 Chełm 212 pkt.
7. NOWAK ŁUKASZ - SP Cyców 212 pkt.
8. DRAGAN KAROL - SP Cyców 212 pkt.
9. PAWLAK ADRIAN - SP Siedliszcze 211 pkt.
10. KONISZEWSKI KRZYSZTOF - SP Cyców 210 pkt.
Klasyfikacja drużynowa chłopców
1. SP CYCÓW - 1056 pkt. op. Dariusz Bednaruk
2. SP 7 ŚWIDNIK - 933 pkt. Ireneusz Keller
3. SP 7 CHEŁM - 912 pkt. Piotr Kapeluszny, Dorota Czerniakiewicz
4. SP 8 CHEŁM - 862 pkt. Mariusz Raćkowicz
5. SP 3 WŁODAWA - 831 pkt. Grzegorz Skowroński, Krzysztof Flis
6. SP MILEJÓW - 753 pkt. Marcin Kociuba
7. SP 5 ŚWIDNIK - 709 pkt. Anna Mazurek-Klekot
8. SP SIEDLISZCZE - 667 pkt. Urszula Pawlak
9. SP OKSZÓW - 542 pkt. Krzysztof Szyszkowski
Do zawodów Wojewódzkich awansowały po dwa pierwsze zespoły. Zawody odbędą się w dniu 20.05.2015 r. w Zamościu. Najlepsze szkoły nagrodzono dyplomami. Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom a pozostałym dziękują za udział w zawodach
Wiceprezes LWSZS w Lublinie
mgr Marian Sikorski
Gimnazjada
- Details
- Published on Thursday, 14 May 2015 20:53
Komunikat końcowy Rejonowej Gimnazjady Ligi l-a indywidualnej
w Rejowcu Fabrycznym w dniu 08.05.2015 r.
Zawody odbyły się na Stadionie w Rejowcu Fabrycznym
Dziewczęta
100m
Miejsce |
Nazwisko imię |
Szkoła |
Wynik |
Pkt. |
1. |
Zielińska Paulina |
G Urszulin. |
13,30 |
13 |
2. |
Mech Gabriela |
G nr 6 Chełm |
14,04 |
12 |
3. |
Kozak Karolina |
G Cyców |
14,05 |
11 |
4. |
Rojek Emilia |
G. nr 1 Chełm |
14,18 |
10 |
5. |
Sadłowska Oliwia |
G. Dubeczno |
14,44 |
9 |
6. |
Iwaniuk Martyna |
G. Siedliszcze. |
14,45 |
8 |
7. |
Oleksiejuk Klaudia |
G. Rejowiec |
14,46 |
7 |
8. |
Nowicka Daria |
G. nr 1 Świdnik ` |
14,47 |
6 |
9. |
Ogrodnik Aleksandra |
G. Rejowiec |
14,63 |
5 |
10. |
Kinach Joanna |
G. nr 7 Chełm |
14,69 |
4 |
11. |
Krzysiak Gabriela |
G. nr 1 Świdnik |
14,75 |
3 |
12. |
Kuc Klaudia |
G. nr 3 Swidnik |
14,93 |
2 |
13. |
Szyszkowska Dominika |
G .Dubeczno |
15,53 |
1 |
300m
1. |
Ziętko Aleksandra |
NG. „Razem” |
45,88 |
12 |
2. |
Bogusz Kamila |
G. nr 1 Świdnik |
46,35 |
11 |
3. |
Labbe Andżelika |
G. nr 1 Włodawa |
46,44 |
10 |
4. |
Zając Nikoletta |
G. nr 6 Chełm |
47,53 |
9 |
5. |
Mazurek Dominika |
G. Siedliszcze |
48,88 |
8 |
6. |
Skok Kamila |
G. Siedliszcze |
49,24 |
7 |
7. |
Kołtuniuk Kaja |
G. nr 3 Świdnik |
50,02 |
6 |
8. |
Gnyp Kamila |
G. nr 3 Świdnik |
50,11 |
5 |
9. |
Wożniak Olga |
G. siedliszcze |
50,21 |
4 |
10. |
Czelej Sara |
G. nr 2 Włodawa |
50,26 |
3 |
11. |
Sidoruk Dominika |
G. nr 1 Włodawa |
52,10 |
2 |
12. |
Olko Andżelika |
G. Cyców |
52,93 |
1 |
|
600m
1. |
Maciejewska Katarzyna |
G. Rejowiec |
1;47,49 |
9 |
2. |
Poliszuk Emilia |
G. Siedliszcze |
1;49,21 |
8 |
3. |
Jaworska Klaudia |
G. Siedliszcze |
1;55,44 |
7 |
4. |
Rusiecka Jolanta |
G nr 2 Włodawa |
2;01,21 |
6 |
5. |
Pinkos Julia |
G. nr 1 Świdnik |
2;04,30 |
5 |
6. |
Machnikowska Karolina |
G, nr 3 Świdnik |
2,04,47 |
4 |
7. |
Żukowska Paulina |
G nr 6 Chełm |
2;06,59 |
3 |
8. |
Skiba Katarzyna |
G. nr 6 Chełm |
2;07,63 |
2 |
9. |
Sołowiej Gabriela |
G nr 2 Chełm |
2;10,99 |
1 |
1000m
1. |
Małek Emilia |
G. nr 2 Chełm |
3;20,607 |
9 |
2. |
Kocot Katarzyna |
G. Urszulin |
3;28,74 |
8 |
3. |
Mikołajek Weronika |
G. nr 3 Świdnik |
3;55,01 |
7 |
4. |
Kuperska Katarzyna |
G. nr 3 Świdnik |
3;57,32 |
6 |
5. |
Karpiuk Natalia |
G .nr3 Świdnik |
4;04,74 |
5 |
6 |
Bodzak Beata |
G. Siedliszcze |
4;12,47 |
4 |
7 |
Chwedorczuk Inga |
G. nr 1 Chełm |
4;27,18 |
3 |
8 |
Kurda Dominika |
G. nr 7 Chełm |
4;30,90 |
2 |
9 |
Wolicka Laura |
G. Okszów |
5;15,20 |
1 |
Skok w dal.
1. |
Michalska Aleksandra |
G. nr 1 Chełm |
4,50 |
12 |
2. |
Kalinka Martyna |
G. Dubeczno |
4,43 |
11 |
3. |
Małek Aleksandra |
G. nr 2 Chełm |
4,24 |
10 |
4. |
Szczółko Sandra |
G. nr 8 Chełm |
4,22 |
9 |
5. |
Pawlik Klaudia |
G. Dubeczno |
4,19 |
8 |
6. |
Magryta Agnieszka |
G. Siedliszcze |
4,15 |
7 |
7. |
Bęczącka Estera |
G. nr 3 Świdnik |
4,12 |
6 |
8. |
Ziółek Agata |
G. nr 3 Świdnik |
4,03 |
5 |
9. |
Nadolska Klaudia |
G. Siedliszcze |
3,98 |
4 |
10. |
Oleszek Patrycja |
G. nr 1 Świdnik |
3,94 |
3 |
11. |
Bielecka Aleksandra |
G. nr 2 Włodawa |
3,89 |
2 |
12. |
Hołub Natalia |
G. Siedliszcze |
3,57 |
1 |
Skok wzwyż
1. |
Socha Natalia |
G. Liszno |
145 |
9 |
|
2. |
Błaszczuk Klaudia |
G. nr 1 Włodawa |
140 |
8 |
|
3. |
Sitarczuk Daria |
G. nr 7 Chełm |
140 |
7 |
|
4. |
Sangare Laura |
G. Rejowiec Fabr. |
140 |
6 |
|
5. |
Prokopiuk Julia |
G. nr 7 Chełm |
140 |
5 |
|
6. |
Piech Katarzyna |
G. Okszów |
135 |
4 |
|
7. |
Pawluk Wiktoria |
G. Hanna |
135 |
3 |
|
8. |
Szaran Dominika |
G. nr 6 Chełm |
130 |
2 |
|
9. |
Kanadys Natalia |
G. Rejowiec Fabr. |
130 |
1 |
|
10. |
Mękal Aleksandra |
G. Okszów |
140 |
- |
|
Oszczep 600 g |
|
||||
1. |
Kołodziej Aleksandra |
G. nr 6 Chełm |
20,00 |
12 |
|
2. |
Golus Weronika |
G. nr 2 Włodawa |
19,62 |
11 |
|
3. |
Krzyś Anna |
G. Siedliszcze |
18,70 |
10 |
|
4. |
Szczepanowska Gabriela |
G. nr 1 Świdnik |
18,35 |
9 |
|
5. |
Furtak Beata |
G. nr 8 Chełm |
17,09 |
8 |
|
6. |
Wójcik Zuzanna |
G. nr 1 Świdnik |
17,03 |
7 |
|
7. |
Czub Katarzyna |
G. Okszów |
16,90 |
6 |
|
8. |
Chciówka Julia |
G. Hanna |
16,45 |
5 |
|
9. |
Parcheta Julia |
G. nr 1 Świdnik |
16,00 |
4 |
|
10 |
Gadzicka Aleksandra |
G nr 8 Chełm |
15,10 |
3 |
|
11. |
Kuzioła Katarzyna |
G nr 2 Włodawa |
14,70 |
2 |
|
12. |
Krzyżanowska Aleksandra |
G nr 7 Chełm |
13,47 |
1 |
|
Kula 3 kg
1. |
Misiura Natalia |
G. Okszów |
9,88 |
12 |
2. |
Gruszka Karolina |
G. Rejowiec Fab. |
9,39 |
11 |
3. |
Kisiel Natalia |
G. Cyców |
8,09 |
10 |
4. |
Adamczuk Weronika |
G. Rejowiec |
8,90 |
9 |
5. |
Hołysz Kaja |
G. nr 6 Chełm |
8,71 |
8 |
6. |
Gromek Natalia |
G. nr 1 Włodawa |
8,63 |
7 |
7. |
Olbryk Wiktoria |
G. nr 6 Chełm |
8,35 |
6 |
8. |
Dędiec Kinga |
G. nr 1 Świdnik |
8,16 |
5 |
9. |
Durko Anita |
G. nr 1 Chełm |
7,94 |
4 |
10. |
Gał Joanna |
G. nr 1 Świdnik |
7,74 |
3 |
11. |
Zalewska Michalina |
G. nr 1 Świdnik |
6,70 |
2 |
12. |
Lutomska Dominika |
G. Urszulin |
6,69 |
1 |
4x100m
1. |
G. Rejowiec |
56,13 |
7 |
2. |
G. nr 1 Świdnik |
56,94 |
6 |
3. |
G. Siedliszcze |
57,11 |
5 |
4. |
G. nr 7 Chełm |
57,49 |
4 |
5. |
G. nr 1 Chełm |
57,63 |
3 |
6. |
G. nr 3 Świdnik |
59,60 |
2 |
7. |
G nr 2 Włodawa |
1;03,34 |
1 |
Punktacja drużynowa za zawody indywidualne
Miejsce |
Szkoła |
Opiekun |
Pkt. pom. |
Pkt. |
1. |
G Siedliszcze pow. Chełm |
Małgorzata Kania |
73 |
16 |
2. |
G nr 1 Świdnik |
Jacek Czerniakowski, Cezary Sekuła |
64 |
15 |
3. |
G nr 6 Chełm |
Joanna Wojtaszek |
54 |
14 |
4. |
G nr 3 Świdnik |
Joanna Sekuła |
48 |
13 |
5. |
G Rejowiec |
Beata Werner-Kość |
37 |
12 |
6. |
G nr 1 Chełm |
Monika Wawryniuk, Bozena Kawerska |
32 |
11 |
7. |
G Dubeczno pow. Włodawa |
|
29 |
10 |
8. |
G nr 1 Włodawa |
Dorota Sokołowska |
27 |
9 |
9. |
G nr 2 Włodawa |
Maria Wereszczyńska |
25 |
8 |
10-11 |
G nr 7 Chełm G Okszów pow. Chełm |
Artur Mochniej Krzysztof Szyszkowski |
23 |
6,5 6,5 |
12-13. |
G Urszulin pow. Włodawa G Cyców pow. Łęczna |
Mariusz Kloc Joanna Nowaczek |
22 |
4,5 4,5 |
14-15. |
G nr 2 Chełm G nr 8 Chełm |
Dorota Młynarska Iwona Synowiec |
20 |
2,5 2,5 |
16. |
G Rejowiec Fab. pow. Chełm |
Magdalena Komandowska |
18 |
1 |
17. |
NG „Razem” Chełm |
Karol Maksymiuk |
12 |
|
18. |
G Liszno pow. Chełm |
Tomasz Domański |
9 |
|
19. |
G Hanna pow. Włodawa |
Tomasz Łągwa |
8 |
|
Chłopcy
100m
Miejsce |
Nazwisko imię |
Szkoła |
Wynik |
Pkt. |
1. |
Szafran Albert |
G. nr 2 Chełm |
12,00 |
15 |
2. |
Kupracz Patryk |
G. Siedliszcze |
12,38 |
14 |
3. |
Olewiński Szymon |
G. Siwdliszcze |
12,48 |
13 |
4. |
Mackiewicz Damian |
G. nr 2 Włodawa |
13,24 |
12 |
5. |
Osuchowaki Jakub |
G. nr 8 Chełm |
12,62 |
11 |
6. |
Rusek Marcin |
G. Cyców |
12,68 |
10 |
7. |
Połetko Michał |
G. Cyców |
12,70 |
9 |
8-9. |
Kmuk Eryk Dudek Radosław |
G. nr 8 Chełm G nr 3 Świdnik |
12,73 12,73 |
7,5 7,5 |
10. |
Zaborek Filip |
G. nr 2 Włodawa |
12,82 |
6 |
11. |
Żrubek Kamil |
G. Cyców |
12,90 |
5 |
12. |
Szablewski Arkadiusz |
G nr 3 Świdnik |
12,98 |
4 |
13. |
Lewiński Jakub |
G Okszów |
13,02 |
3 |
14. |
Chołody Bartłomiej |
G nr 1 Świdnik |
13,16 |
2 |
15. |
Bedłuszak Piotr |
G Urszulin |
13,45 |
1 |
300 m
Miejsce |
Nazwisko imię |
Szkoła |
Wynik |
Pkt. |
1. |
Połynkin Dawid |
G nr 2 Włodawa |
37,64 |
12 |
2. |
Plesz Sebastian |
G nr 1 Świdnik |
39,80 |
11 |
3. |
Klik Karol |
G Siedliszcze |
40,86 |
10 |
4. |
Szewczak Karol |
G Cyców |
41,14 |
9 |
5. |
Kotyra Mikołaj |
G. nr 2Włodawa |
41,40 |
8 |
6. |
Łatwiński Konrad |
G nr 6 Chełm |
41,52 |
7 |
7. |
Cegiełka Jan |
G nr 1 Świdnik |
42,05 |
6 |
8. |
Kita Radosław |
G Siedliszcze` |
42,06 |
5 |
9. |
Walczak Marcin |
G Cyców |
42,50 |
4 |
10. |
Małyszka Dominik |
G Cyców |
43,26 |
3 |
11. |
Giza Bartłomiej |
G nr 6 Chełm |
43,70 |
2 |
12. |
Hołub Krzysztof |
G nr 3 Świdnik |
50,90 |
1 |
1000m
1. |
Świeca Piotr |
G. Cyców |
2;59,19 |
13 |
2. |
Baj Maciej |
G Hanna |
3;00,10 |
12 |
3. |
Piskała Dawid |
G nr 2 Włodawa |
3;00,11 |
11 |
4. |
Niemczuk Szymon |
G. nr 6 Chełm |
3;01,70 |
10 |
5. |
Rak Krzysztof |
G. nr 8 Chełm |
3;02,65 |
9 |
6. |
Matczuk Jakub |
G. Hanna |
3;02,70 |
8 |
7. |
Markowski Bartłomiej |
G. nr 1 Świdnik |
3;09,11 |
7 |
8. |
Osoba Adrian |
G Siedliszcze |
3;11,75 |
6 |
9. |
Grzesiak Jakub |
G nr 1 Świdnik |
3;14,42 |
5 |
10. |
Jędruszczak Jacek |
G Siedliszcze |
3;17,34 |
4 |
11. |
Wójcik Dawid |
G nr 3 Świdnik |
3;20,54 |
3 |
12. |
Narodiuk Jakub |
G Okszów |
3;22,81 |
2 |
13. |
Palec Adrian |
G nr 6 Chełm |
3;26,24 |
1 |
2000 m
1. |
Pawlikowski Tomasz |
G, nr 8 Chełm |
6;44,02 |
9 |
2. |
Egiert Paweł |
G.Okszów |
6;56,51 |
8 |
3. |
Dziadko Patryk |
G. nr 6 |
7;15,76 |
7 |
4. |
Jaworski Arkadiusz |
G. Hanna |
7;16,13 |
6 |
5. |
Wieczorek Piotr |
G nr 6 Chełm |
7;46,60 |
5 |
6. |
Baj Marek |
G Hanna |
8;10,25 |
4 |
7. |
Mroczek Przemysław |
G nr 3 Świdnik |
8;29,63 |
3 |
8. |
Misiec Paweł |
G Okszów |
9;01,08 |
2 |
9. |
Grzywna Michał |
G Okszów |
9;35,11 |
1 |
Skok w dal.
1. |
Gadomski Adrian |
G nr 3 Świdnik |
6,10 |
15 |
2. |
Majewski Karol |
G. Cyców |
6.02 |
14 |
3. |
Głąb Dawid |
G. nr 8 Chełm |
5,59 |
13 |
4. |
Jastrzębski Daniel |
G. Cyców |
5,55 |
12 |
5. |
Matwiejczuk Piotr |
G. nr 6 Chełm |
5,47 |
11 |
6. |
Jaworski Michał |
G. Wyryki |
5,24 |
10 |
7 |
Sakowicz Mateusz |
G Wyryki |
5,24 |
9 |
8. |
Kuśmierz Damian |
G. nr 8 Chełm |
5,17 |
8 |
9. |
Rozwałka Ernest |
G. Siedliszcze |
5,19 |
7 |
10. |
Ośko Robert |
G. Cyców |
5,08 |
6 |
11. |
Łaciński Krzysztof |
G. Rejowiec Fabr. |
4,97 |
5 |
12. |
Dębicki Adrian |
G. Urszulin |
4,96 |
4 |
13. |
Błaziak Wojciech |
G. nr 1 Świdnik |
4,94 |
3 |
14. |
Stepaniuk Adrian |
G Siedliszcze |
4,86 |
2 |
15. |
Maśliński Rafał |
G nr 1 Świdnik |
4,11 |
1 |
Skok wzwyż
1. |
Niezbecki Mateusz |
G. Rejowiec Fabr. |
170 |
8 |
||
2. |
Krupa Sławomir |
G. Rejowiec Fabr. |
165 |
7 |
||
3. |
Kusyk Mateusz |
G. Okszów |
165 |
6 |
||
4. |
Matwiejuk Albert |
G. nr2 Włodawa |
160 |
5 |
||
5. |
Łukowiec Mikołaj |
G. nr 8 Chełm |
155 |
4 |
||
6. |
Ignatiuk Łukasz |
G. nr 2 Włodawa |
155 |
3 |
||
7. |
Janka Paweł |
G. nr 2 Chełm |
150 |
2 |
||
8. |
Książek Mateusz |
G nr 1 Włodawa |
140 |
1 |
||
Kula 5 kg |
||||||
1. |
Warda Szymon |
G. Wyryki |
10,84 |
12 |
||
2. |
Kucharczyk Hubert |
G. Rejowiec Fabr. |
10,10 |
11 |
||
3. |
Mazurek Adrian |
G. nr 2 Chełm |
10,02 |
10 |
||
4. |
Garal Adam |
G. Hanna |
9,91 |
9 |
||
5. |
Skowronek Daniel |
G. Urszulin |
9,80 |
8 |
||
6. |
Korszla Sebastian |
G. nr 7 Chełm |
9,72 |
7 |
||
7. |
Wróblewski Adam |
G. nr 6 Chełm |
9,57 |
6 |
||
8. |
Mróz Dawid |
G. Siedliszcze |
8,99 |
5 |
||
9. |
Zaborek Paweł |
G. nr 1 Świdnik |
8,75 |
4 |
||
10. |
Krawczak Piotr |
G. Rejowiec Fabr. |
8,37 |
3 |
||
11. |
Orzeł Krzysztof |
G nr 1 Świdnik |
8,03 |
2 |
||
12. |
Warda Szymon |
G Wyryki |
7,71 |
1 |
||
Oszczep 600 g
1. |
Dobrosz Jakub |
G. nr 7 Chełm |
38,78 |
11 |
2. |
Mielniczuk Patryk |
G. nr 2 Włodawa |
33,71 |
10 |
3. |
Głaz Łukasz |
G. Okszów |
32,69 |
9 |
4. |
Józwfczuk Grzegorz |
G. nr 7 Chełm |
27,72 |
8 |
5. |
Białkowski Daniel |
G. Okszów |
27,49 |
7 |
6. |
Piątek Tymoteusz |
G. Wyryki |
26,76 |
6 |
7. |
Musiał Damian |
G. nr 2 Chełm |
24,07 |
5 |
8. |
Dybek Kamil |
G Wyryki |
22,55 |
4 |
9. |
Sawicki Paweł |
G nr 1 Świdnik |
22,37 |
3 |
10. |
Ciechomski Filip |
G nr 3 Świdnik |
16,97 |
2 |
11. |
Misiec Rafał |
G Okszów |
21,64 |
1 |
4x100m
1. |
G. Cyców |
49,90 |
7 |
2. |
G. nr 8 Chełm |
49,91 |
6 |
3. |
G nr 3 Świdnik |
50,61 |
5 |
4. |
G Rejowiec Fabr. |
51,50 |
4 |
5. |
G nr 1 Świdnik |
51,57 |
3 |
6. |
G Hanna |
53,23 |
2 |
7. |
G nr 6 Chełm |
53,23 |
1 |
dysk |
G Siedliszcze |
48,33 |
|
Punktacja drużynowa
Miejsce |
Szkoła |
Opiekun |
Pkt. pom. |
Pkt. |
1. |
G Cyców pow. Łęczna |
Joanna Nowaczek |
92 |
16 |
2. |
G nr 2 Włodawa |
Maria Wereszczyńska |
67 |
15 |
3. |
G Siedliszcze pow. Chełm |
Sylwia Żołnacz |
66 |
14 |
4. |
G nr 8 Chełm |
Dariusz Waleńciuk |
64,5 |
13 |
5. |
G nr 6 Chełm |
Tomasz Turowski |
50 |
12 |
6. |
G nr 1 Świdnik |
Jacek Czerniakowski, Cezary Sekuła |
47 |
11 |
7. |
G nr 3 Świdnik |
Joanna Sekuła |
41,5 |
10 |
8. |
G Hanna pow. Włodawa |
Tomasz Łągwa |
41 |
9 |
9. |
G Wyryki pow. Włodawa |
|
40 |
8 |
10. |
G Okszów pow. Chełm |
Krzysztof Szyszkowski |
39 |
7 |
11. |
G Rejowiec Fab. pow. Chełm |
Mirosław Ożóg |
38 |
6 |
12. |
G nr 2 Chełm |
Tomasz Kursa |
32 |
5 |
13. |
G nr 7. Chełm |
Artur Mochniej |
30 |
4 |
14. |
G Urszulin pow. Włodawa |
Mariusz Kloc |
13 |
3 |
15. |
G nr 1 Włodawa |
Dorota Sokołowska |
1 |
2 |
|
|
|
|
|
Do zawodów Wojewódzkich w Zamościu w dniu 21.05.2015 r. awansowała pierwsza trójka z poszczególnych konkurencji ,oraz pierwsze dwie sztafety z poszczególnych kategorii. Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom a pozostałym dziękują za udział w zawodach Zgłoszenia imienne do zawodów należy przesłać na dwa dni przed rozpoczęciem zawodów.
Wiceprezes LW SZS w Lublinie
mgr Marian Sikorski.
|
|
|
|
Rejonowe Igrzyska i Gimnazjada w lekkiej atletyce
- Details
- Published on Wednesday, 15 May 2013 15:23
W dniu 06.05.2013 r. na Stadionie Miejskim im. Kazimierza Górskiego odbyły się zawody Rejonowe Igrzyska i Gimnazjada w lekkiej atletyce.