Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Sport

Liga L-A dziewcząt i chłopców

 

Komunikat Rejonowej Drużynowej Ligi L-A dziewcząt i chłopców

. Rejowiec Fabryczny  15.05.2015 r.

Zawody odbyły się na obiektach Miejskiego Stadionu Sportowego w Chełmie

                                         

                                         Dziewczęta

Miejsce

Punkty

Szkoła

Opiekun

1

1091

G Rejowiec      pow. Chełm

Beata Werner-Kość

2

1066

G Siedliszcze   pow. Chełm.

Małgorzata Kania

3

960

G nr 6 Chełm

Joanna Wojtaszek

4

955

G nr 1 Świdnik

Aneta Stawsecka

    5

806

G Urszulin       pow. Włodawa

Mirosław Chudzik

    6

661

G nr 1 Chełm

Marta Czerpak

                                                   

                                                   Chłopcy

 

Miejsce

  Punkty

          Szkoła

Opiekun

1

1316

G Siedliszcze pow. Chełm

Sylwia Żołnacz

2

1183

G nr 2 Włodawa

Marta Walczuk-Wólczyńska

3

1169

G nr 8 Chełm

Dariusz Waleńciuk

4

981

G nr 6 Chełm

Tomasz Turowski

5

870

G nr 1 Świdnik

Jacek Czerniakowski,        Cezary Sekuła

6

861

G Rejowiec Fabr. pow. Chełm

Mirosław Ożóg

7

775

G nr 1 Włodawa

Lenart Robert

Pk.

530

G Urszulin  pow. Włodaw

Mirosław Chudzik

 

Do zawodów Rejonowych awansowały dwa  pierwsze zespoły. Zawody odbędą się w dniach 27.05.2015 r. w Puławach.  Szkoły  nagrodzono dyplomami .  Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom a pozostałym dziękują za udział w zawodach.

                                                                                         

 

 

                                                                                       Wiceprezes LWSZS w Lublinie

                                                                                              mgr Marian Sikorski

 

 

 

 

Rejonowe Igrzyska w Czwórboju Lekkoatletycznym

Komunikat z przeprowadzonych Rejonowych
Igrzysk w Czwórboju Lekkoatletycznym
12 maja 2015 r. Rejowcu Fabrycznym
.

Dziewczęta

SP 3 Włodawa

60m

pkt

ppal

pkt

wzwyż

pkt

w dal

pkt

600m

pkt

RAZEM

BOROWSKA JUSTYNA

9,63

64

20,00

24

0

421

65

205,70

63

216

RYBCZYŃSKA KLAUDIA

9,72

61

26,00

36

0

383

48

159,01

76

221

ŚMIAŁKO ALEKSANDRA

10,03

50

20,00

24

0

348

36

218,15

41

151

MICHALSKA SANDRA

9,04

86

19,00

22

0

444

75

205,98

63

246

RUSIŃSKA WERONIKA

10,47

37

24,00

32

0

340

34

222,98

32

135

GABRYLEWICZ WERONIKA

9,87

55

19,00

22

0

353

38

216,10

44

159

SP 7 Świdnik

60m

pkt

ppal

pkt

wzwyż

pkt

w dal

pkt

600m

pkt

RAZEM

ZĄBEK KARINA

9,35

74

35,00

59

0

387

49

153,43

86

268

TYPIŃSKA IZABELA

9,78

58

32,00

52

0

425

67

213,74

49

226

BIELAK ZUZANNA

9,72

61

38,00

67

0

404

56

207,37

60

244

ZIELIŃSKA PATRYCJA

9,54

67

27,00

39

0

406

57

159,79

75

238

FIDECKA WERONIKA

9,31

75

29,00

44

0

414

61

157,75

79

259

WESOŁOWSKA MAGDALENA

9,65

63

28,00

41

0

350

37

209,79

56

197

SP 5 Świdnik

60m

pkt

ppal

pkt

wzwyż

pkt

w dal

pkt

600m

pkt

RAZEM

MOTYL EWELINA

10,21

44

19,50

23

0

354

38

229,54

21

126

GĘSIOR MARYSIA

9,95

53

28,50

43

0

390

50

214,62

47

193

ROMANOWICZ KINGA

10,02

50

27,50

40

0

372

44

244,61

1

135

MATUSZAK MAJA

10,97

24

23,00

30

0

324

28

250,99

0

82

MUZYKA JULIA

10,28

42

23,00

30

0

329

30

229,53

21

123

SP Cyców

60m

pkt

ppal

pkt

wzwyż

pkt

w dal

pkt

600m

pkt

RAZEM

OKOŃ ALEKSANDRA

9,61

64

25,50

35

0

398

53

205,98

63

215

BARANOWSKA ANETA

10,56

34

25,00

34

0

363

41

227,12

24

133

JAWORSKA MARTYNA

10,40

39

17,50

19

0

397

53

228,36

22

133

SOSNOWSKA HANNA

10,76

29

23,50

31

0

371

44

229,56

21

125

BANASZUK ZUZANNA

9,84

56

24,00

32

0

395

52

233,16

15

155

KOGUT NIKOLA

10,15

46

17,00

18

0

353

38

228,90

22

124

SP 1 Chełm

60m

pkt

ppal

pkt

wzwyż

pkt

w dal

pkt

600m

pkt

RAZEM

WÓJTOWICZ BOGUSŁAWA

10,35

40

31,00

49

0

362

41

215,49

46

176

SITARZ ZUZANNA

9,86

56

32,00

52

0

390

50

318,62

0

158

BAS PATRYCJA

10,41

39

23,00

30

0

373

45

226,81

25

139

GRABOWIEC MAŁGORZATA

10,20

45

19,00

22

0

319

27

250,99

0

94

KAZAREN GRETA

10,89

26

18,00

20

0

320

27

228,95

22

95

SP 8 Chełm

60m

pkt

ppal

pkt

wzwyż

pkt

w dal

pkt

600m

pkt

RAZEM

KOZŁOWSKA OLIWIA

9,66

63

21,00

26

0

379

47

206,85

61

197

AUGUŚCIUK WERONIKA

10,46

37

28,50

43

0

370

44

232,93

16

140

PRZYBYLSKA NATALIA

10,96

24

29,50

45

0

362

41

224,03

30

140

PAWELEC KAROLINA

10,20

45

26,50

37

0

369

43

228,68

22

147

DUDEK ALEKSANDRA

9,57

66

23,00

30

0

381

47

203,40

68

211

BARABAS PAULINA

10,52

36

19,50

23

0

350

37

211,42

53

149

SP Jawidz

60m

pkt

ppal

pkt

wzwyż

pkt

w dal

pkt

600m

pkt

RAZEM

SŁOMKA NATALIA

11,08

22

21,00

26

0

335

32

238,43

9

89

SŁOMKA MARTYNA

10,01

51

32,00

52

0

380

47

234,36

14

164

OGRODNIK AGATA

10,45

38

20,00

24

0

332

31

246,13

0

93

BUZEK ANGELIKA

9,78

58

20,00

24

0

403

56

230,47

19

157

SZYMBOR ANETA

9,15

82

25,00

34

0

408

58

210,03

55

229

SŁOMKA KATARZYNA

10,12

47

20,50

25

0

324

28

244,47

1

101

SP Rejowiec Fabryczny

60m

pkt

ppal

pkt

wzwyż

pkt

w dal

pkt

600m

pkt

RAZEM

PARADA ZUZANNA

8,95

89

33,00

54

0

434

71

158,98

76

290

OLESZCZYŃSKA AMELIA

9,50

69

38,00

67

0

395

52

159,82

75

263

STANKIEWICZ MARTYNA

9,75

59

25,50

35

0

407

58

235,75

12

164

SIKORSKA WIKTORIA

9,85

56

23,00

30

0

398

53

221,70

34

173

MIRCZUK WIKTORIA

10,00

51

32,50

53

0

399

54

214,46

47

205

WIĘCH NATALIA

9,93

53

32,00

52

0

400

54

227,42

24

183

SP Siedliszcze

60m

pkt

ppal

pkt

wzwyż

pkt

w dal

pkt

600m

pkt

RAZEM

ŁUCKA ANGELIKA

10,18

45

34,00

57

0

403

56

201,53

71

229

STASIŃSKA AMELIA

9,77

59

23,00

30

0

414

61

212,84

50

200

JÓŹWIAK PATRYCJA

9,73

60

19,00

22

0

413

61

213,25

50

193

MUSZYŃSKA KINGA

9,66

63

20,00

24

0

416

62

207,16

61

210

HOŁUB KAROLINA

10.05

0

24,00

32

0

395

52

209,49

56

140

GRZESIUK JOANNA

10,53

35

31,00

49

0

399

54

222,29

33

171

Najlepsze zawodniczki indywidualnie

1. PARADA ZUZANNA - SP Rejowiec Fabryczny                       290 pkt.

2. ZĄBEK KARINA - SP 7 Świdnik                                              268 pkt.

3. OLESZCZYŃSKA AMELIA - SP Rejowiec Fabryczny             263 pkt.

4. FIDECKA WERONIKA - SP 7 Świdnik                                    259 pkt.

5. MICHALSKA SANDRA - SP 3 Włodawa                                 246 pkt.

6. BIELAK ZUZANNA     SP 7 Świdnik                                             244 pkt

7. ZIELIŃSKA PATRYCJA - SP 7 Świdnik                                  238 pkt.

8. ŁUCKA ANGELIKA - SP Siedliszcze                                       229 pkt.

9. SZYMBOR ANETA - SP Jawidz                                              229 pkt.

10. TYPIŃSKA IZABELA - SP 7 Świdnik                                     226 pkt.

Klasyfikacja drużynowa dziewcząt

1. SP 7 Świdnik                      1235 pkt.            op. Anna Zarańska

2. SP Rejowiec Fabryczny    1114 pkt.                   Bartosz Bodys

3. SP Siedliszcze                    1003 pkt.                    Urszula Pawlak

4. SP 3 Włodawa                      993 pkt.                    Elżbieta Berthelsen

5. SP 8 Chełm                          844 pkt.                     Iwona Synowiec

6. SP Cyców                             761 pkt.                    Tomasz Oziemczuk

7. SP Jawidz                             744 pkt.                   Jerzy Bartosiewicz

8. SP 1 Chełm                           662 pkt.                   Marta Czerpak

9. SP 5 Świdnik                         659 pkt.                   Anna Mazurek,Elżbieta Dolecka

Chłopcy

SP 3 WŁODAWA 

60m

pkt

ppal

pkt

wzwyż

pkt

w dal

pkt

1000m

pkt

RAZEM

GŁOGOWSKI MICHAŁ

8,99

59

39,00

53

0

435

50

0

162

NIELIPIUK KAROL

10,15

25

37,50

50

0

363

26

410,95

10

111

APPELMAN JACEK

8,46

80

32,00

39

0

460

58

332,94

48

225

GROMYSZ MACIEJ

0

44,50

64

0

530

82

334,88

46

192

NAUMIUK KACPER

9,83

33

26,00

27

0

405

40

338,36

41

141

MISIURA WIKTOR

9,50

42

33,50

42

0

360

25

455,61

0

109

SP 7 ŚWIDNIK

60m

pkt

ppal

pkt

wzwyż

pkt

w dal

pkt

1000m

pkt

RAZEM

DROZDOWSKI BARTEK

9,60

39

37,00

49

0

406

40

350,08

29

157

POSIADŁY MIŁOSZ

9,23

51

36,50

48

0

440

52

402,70

16

167

FEFLIŃSKI KACPER

8,59

73

44,00

63

0

430

48

403,42

15

199

ŁATA ADRIAN

9,39

45

44,00

63

0

420

45

343,00

36

189

WOJCIECHOWSKI SZYMON

8,66

71

47,00

69

0

450

55

0

195

WÓJCIK KAROL

9,83

33

40,00

55

0

392

36

324,26

59

183

SP 5 ŚWIDNIK 

60m

pkt

ppal

pkt

wzwyż

pkt

w dal

pkt

1000m

pkt

RAZEM

HOŁUB JAKUB

8,36

83

32,00

39

0

482

66

315,04

71

259

MICHALAK MIKOŁAJ

8,51

76

31,00

37

0

490

68

344,82

34

215

TYLEC PATRYK

10,70

14

31,00

37

0

3,72

0

436,43

0

51

PEŁCZYŃSKI MIŁOSZ

9,62

39

30,00

35

0

3,68

0

429,45

0

74

CZERNIAK BERNARD

10,04

28

34,00

43

0

3,56

0

439,93

0

71

KLIMCZAK JAN

9,68

37

39,00

53

0

3,53

0

446,46

0

90

SP CYCÓW 

60m

pkt

ppal

pkt

wzwyż

pkt

w dal

pkt

1000m

pkt

RAZEM

DRAGAN KAROL

9,08

56

46,00

67

0

460

58

347,54

31

212

ORŁOWSKI DAWID

9,22

51

31,00

37

0

445

53

334,85

46

187

KONISZEWSKI KRZYSZTOF

9,77

34

42,00

59

0

455

57

323,38

60

210

NOWAK ŁUKASZ

8,88

63

39,00

53

0

452

56

339,31

40

212

KOSIOR BARTŁOMIEJ

8,87

64

40,50

56

0

471

62

341,80

37

219

KOŁACZKOWSKI KACPER

9,33

47

40,50

56

0

480

65

343,22

35

203

SP 8 CHEŁM 

60m

pkt

ppal

pkt

wzwyż

pkt

w dal

pkt

1000m

pkt

RAZEM

PÓLTORAK PATRYK

9,13

54

35,00

45

0

427

47

351,33

27

173

JANICZUK PATRYK

9,62

39

44,00

63

0

413

43

337,79

42

187

ŚLUZ NORBERT

8,58

74

35,00

45

0

390

35

349,84

29

183

SALEWSKI DAWID

9,77

34

36,00

47

0

379

31

0

112

STEPANIUK DOMINIK

9,82

33

36,50

48

0

382

32

352,85

26

139

ROMASZKO JULIAN

9,35

47

40,50

56

0

422

46

348,02

31

180

SP 7 CHEŁM 

60m

pkt

ppal

pkt

wzwyż

pkt

w dal

pkt

1000m

pkt

RAZEM

RZEPECKI KAROL

8,44

80

41,00

57

145

68

0

326,43

56

261

DZIERBA NIKODEM

10,16

24

40,00

55

125

40

0

417,25

7

126

DOROTA JAKUB

8,50

77

37,50

50

130

46

0

403,33

15

188

KRZOWSKI DAWID

9,03

58

39,00

53

130

46

0

327,87

55

212

LEKAN HUBERT

8,94

61

26,50

28

120

33

0

424,25

3

125

IWANIUK KRZYSZTOF

9,67

37

25,00

25

125

40

0

425,59

3

105

SP MILEJÓW 

60m

pkt

ppal

pkt

wzwyż

pkt

w dal

pkt

1000m

pkt

RAZEM

KOCIUBA JAKUB

9,27

49

36,00

47

0

420

45

338,27

42

183

FRANCZAK KACPER

9,56

40

45,00

65

0

440

52

420,25

6

163

ĆWIRZEŃ MATEUSZ

9,60

39

32,00

39

0

410

42

336,09

44

164

CYC BARTOSZ

10,29

22

31,00

37

0

360

25

401,84

17

101

BERNECKI SZYMON

9,38

46

19,00

13

0

418

44

426,50

2

105

SZEWCZAK BARTOSZ

8,99

59

33,00

41

0

396

37

428,58

1

138

SP OKSZÓW 

60m

pkt

ppal

pkt

wzwyż

pkt

w dal

pkt

1000m

pkt

RAZEM

WÓJCICKI MATEUSZ

9,46

43

37,00

49

120

33

0

402,65

16

141

STADNICKI DANIEL

9,57

40

25,50

26

115

28

0

505,75

0

94

PRUS JAKUB

8,48

78

20,50

16

115

28

0

534,72

0

122

KOZŁOWSKI MATEUSZ

10,80

12

42,50

60

105

17

0

451,30

0

89

NASTAJ JAKUB

10,24

23

32,00

39

110

22

0

442,95

0

84

SZEWCZUK TOMASZ

9,50

42

25,50

26

115

28

0

522,57

0

96

SP SIEDLISZCZE 

60m

pkt

ppal

pkt

wzwyż

pkt

w dal

pkt

1000m

pkt

RAZEM

PAWLAK ADRIAN

9,36

46

38,00

51

0

460

58

326,48

56

211

BUJALSKI DOMINIK

9,45

43

40,00

55

0

440

52

444,84

0

150

SAWICKI MICHAŁ

10,45

19

39,50

54

0

365

26

505,22

0

99

TROCZYŃSKI JAKUB

10,23

23

31,00

37

0

395

37

415,51

8

105

KARWAT OSKAR

10,98

8

40,00

55

0

355

23

456,70

0

86

POLISZUK KRZYSZTOF

10,59

16

26,00

27

0

390

35

354,31

24

102

Najlepsi zawodnicy indywidualnie

1. RZEPECKI KAROL - SP 7 Chełm                   261 pkt.

2. HOŁUB JAKUB - SP 5 Świdnik                       259 pkt.

3. APPELMAN JACEK - SP 3 Włodawa             225 pkt.

4. KOSIOR BARTŁOMIEJ - SP Cyców               219 pkt.

5. MICHALAK MIKOŁAJ - SP 5 Świdnik             215 pkt.

6. KRZOWSKI DAWID - SP 7 Chełm                 212 pkt.

7. NOWAK ŁUKASZ - SP Cyców                       212 pkt.

8. DRAGAN KAROL - SP Cyców                          212 pkt.

9. PAWLAK ADRIAN - SP Siedliszcze                  211 pkt.

10. KONISZEWSKI KRZYSZTOF - SP Cyców     210 pkt.

Klasyfikacja drużynowa chłopców

1. SP CYCÓW -                    1056 pkt.          op. Dariusz Bednaruk

2. SP 7 ŚWIDNIK -                 933 pkt.                 Ireneusz Keller

3. SP 7 CHEŁM -                    912 pkt.                  Piotr Kapeluszny, Dorota Czerniakiewicz

4. SP 8 CHEŁM -                    862 pkt.                  Mariusz Raćkowicz

5. SP 3 WŁODAWA -              831 pkt.                 Grzegorz Skowroński, Krzysztof Flis

6. SP MILEJÓW -                   753 pkt.                  Marcin Kociuba

7. SP 5 ŚWIDNIK -                 709 pkt.                 Anna Mazurek-Klekot

8. SP SIEDLISZCZE -            667 pkt.                  Urszula Pawlak

9. SP OKSZÓW -                   542 pkt.                  Krzysztof Szyszkowski

Do zawodów Wojewódzkich awansowały po dwa pierwsze zespoły. Zawody odbędą się w dniu 20.05.2015 r. w Zamościu. Najlepsze szkoły nagrodzono dyplomami. Organizatorzy serdecznie gratulują zwycięzcom a pozostałym dziękują za udział w zawodach

                                                                                         Wiceprezes LWSZS w Lublinie

                                                                mgr Marian Sikorski

 

 

 

 

 

Gimnazjada

Komunikat końcowy  Rejonowej Gimnazjady Ligi l-a indywidualnej

w Rejowcu Fabrycznym  w dniu 08.05.2015 r.

Zawody odbyły się na Stadionie w Rejowcu Fabrycznym

 

Dziewczęta

100m

Miejsce

Nazwisko imię

Szkoła

Wynik

Pkt.

1.

Zielińska Paulina

G Urszulin.

13,30

13

2.

Mech Gabriela

G nr 6 Chełm

14,04

12

3.

Kozak Karolina

G Cyców

14,05

11

4.

Rojek Emilia

G. nr 1 Chełm

14,18

10

5.

Sadłowska Oliwia

G. Dubeczno

14,44

9

6.

Iwaniuk Martyna

G. Siedliszcze.

14,45

8

7.

Oleksiejuk Klaudia

G. Rejowiec

14,46

7

8.

Nowicka Daria

G. nr 1 Świdnik `

14,47

6

9.

Ogrodnik Aleksandra

G. Rejowiec

14,63

5

10.

Kinach Joanna

G. nr 7 Chełm

14,69

4

11.

Krzysiak Gabriela

G. nr 1 Świdnik

14,75

3

12.

Kuc Klaudia

G. nr 3 Swidnik

    14,93

2

13.

Szyszkowska Dominika

G .Dubeczno

15,53

1

300m

1.

Ziętko Aleksandra

NG. „Razem”

45,88

12

2.

Bogusz Kamila

G. nr 1 Świdnik

46,35

11

3.

Labbe Andżelika

G. nr 1 Włodawa

46,44

10

4.

Zając Nikoletta

G. nr 6 Chełm

47,53

9

5.

Mazurek Dominika

G. Siedliszcze

48,88

8

6.

Skok Kamila

G. Siedliszcze

49,24

7

7.

Kołtuniuk Kaja

G. nr 3 Świdnik

50,02

6

8.

Gnyp Kamila

G. nr 3 Świdnik

50,11

5

9.

Wożniak Olga

G. siedliszcze

50,21

4

10.

Czelej Sara

G. nr 2 Włodawa

50,26

3

11.

Sidoruk Dominika

G. nr 1 Włodawa

52,10

2

12.

Olko Andżelika

G. Cyców

52,93

1

600m

1.

Maciejewska Katarzyna

G. Rejowiec

1;47,49

9

2.

Poliszuk Emilia

G. Siedliszcze

1;49,21

8

3.

Jaworska Klaudia

G. Siedliszcze

1;55,44

7

4.

Rusiecka Jolanta

G nr 2 Włodawa

2;01,21

6

5.

Pinkos Julia

G.  nr 1 Świdnik

2;04,30

5

6.

Machnikowska Karolina

G, nr 3 Świdnik

2,04,47

4

7.

Żukowska Paulina

G nr 6 Chełm

2;06,59

3

8.

Skiba Katarzyna

G. nr 6 Chełm

2;07,63

2

9.

Sołowiej Gabriela

G nr 2 Chełm

2;10,99

1

1000m

1.

Małek Emilia

G. nr 2 Chełm

   3;20,607

9

2.

Kocot Katarzyna

G. Urszulin

3;28,74

8

3.

Mikołajek Weronika

G. nr 3 Świdnik

3;55,01

7

4.

Kuperska Katarzyna

G. nr 3 Świdnik

3;57,32

6

5.

Karpiuk Natalia

G .nr3 Świdnik

4;04,74

5

6

Bodzak Beata

G. Siedliszcze

4;12,47

4

7

Chwedorczuk Inga

G. nr 1 Chełm

4;27,18

3

8

Kurda Dominika

G. nr 7 Chełm

4;30,90

2

9

Wolicka Laura

G. Okszów

5;15,20

1

  Skok w dal.

1.

Michalska Aleksandra

G. nr 1  Chełm

4,50

12

2.

Kalinka Martyna

G. Dubeczno

4,43

11

3.

Małek Aleksandra

G. nr 2 Chełm

4,24

10

4.

Szczółko Sandra

G. nr 8 Chełm

4,22

9

5.

Pawlik Klaudia

G. Dubeczno

4,19

8

6.

Magryta Agnieszka

G. Siedliszcze

4,15

7

7.

Bęczącka Estera

G. nr 3 Świdnik

4,12

6

8.

Ziółek Agata

G. nr 3 Świdnik

4,03

5

9.

Nadolska Klaudia

G. Siedliszcze

3,98

4

10.

Oleszek Patrycja

G. nr 1 Świdnik

3,94

3

11.

Bielecka Aleksandra

G. nr 2 Włodawa

3,89

2

12.

Hołub Natalia

G. Siedliszcze

3,57

1

Skok wzwyż

1.

Socha Natalia

G. Liszno

145

9

2.

Błaszczuk Klaudia

G. nr 1 Włodawa

140

8

3.

Sitarczuk Daria

G. nr 7 Chełm

140

7

4.

Sangare Laura

G. Rejowiec Fabr.

140

6

5.

Prokopiuk Julia

G. nr 7 Chełm

140

5

6.

Piech Katarzyna

G. Okszów

135

4

7.

Pawluk Wiktoria

G. Hanna

135

3

8.

Szaran Dominika

G. nr 6 Chełm

130

2

9.

Kanadys Natalia

G. Rejowiec Fabr.

130

1

10.

Mękal Aleksandra

G. Okszów

140

-

Oszczep 600 g

 

1.

Kołodziej Aleksandra

G. nr 6 Chełm

20,00

12

2.

Golus Weronika

G. nr 2 Włodawa

19,62

11

3.

Krzyś Anna

G. Siedliszcze

18,70

10

4.

Szczepanowska Gabriela

G. nr 1 Świdnik

18,35

9

5.

Furtak Beata

G. nr 8 Chełm

17,09

8

6.

Wójcik Zuzanna

G. nr 1 Świdnik

17,03

7

7.

Czub Katarzyna

G. Okszów

16,90

6

8.

Chciówka Julia

G. Hanna

16,45

5

9.

Parcheta Julia

G. nr 1 Świdnik

16,00

4

10

Gadzicka Aleksandra

G nr 8 Chełm

15,10

3

11.

Kuzioła Katarzyna

G nr 2 Włodawa

14,70

2

12.

Krzyżanowska Aleksandra

G nr 7 Chełm

13,47

1

           

Kula 3 kg

1.

Misiura Natalia

G. Okszów

9,88

12

2.

Gruszka Karolina

G. Rejowiec Fab.

9,39

11

3.

Kisiel Natalia

G. Cyców

8,09

10

4.

Adamczuk Weronika

G. Rejowiec

8,90

9

5.

Hołysz Kaja

G. nr 6 Chełm

8,71

8

6.

Gromek Natalia

G. nr 1 Włodawa

8,63

7

7.

Olbryk Wiktoria

G. nr 6 Chełm

8,35

6

8.

Dędiec Kinga

G. nr 1 Świdnik

8,16

5

9.

Durko Anita

G. nr 1 Chełm

7,94

4

10.

Gał Joanna

G. nr 1 Świdnik

7,74

3

11.

Zalewska Michalina

G. nr 1 Świdnik

6,70

2

12.

Lutomska Dominika

G. Urszulin

6,69

1

4x100m

1.

G. Rejowiec

56,13

7

2.

G. nr 1 Świdnik

56,94

6

3.

G. Siedliszcze

57,11

5

4.

G. nr 7 Chełm

57,49

4

5.

G. nr 1 Chełm

57,63

3

6.

G. nr 3 Świdnik

59,60

2

7.

G nr 2 Włodawa

1;03,34

1

Punktacja drużynowa za zawody indywidualne

Miejsce

Szkoła

Opiekun

Pkt. pom.

Pkt.

1.

G Siedliszcze         pow. Chełm

Małgorzata Kania

73

16

2.

G nr 1 Świdnik

Jacek Czerniakowski, Cezary Sekuła

64

15

3.

G nr 6 Chełm

Joanna Wojtaszek

54

14

4.

G nr 3 Świdnik

Joanna Sekuła

48

13

5.

G Rejowiec

Beata Werner-Kość

37

12

6.

G nr 1 Chełm

Monika Wawryniuk, Bozena Kawerska

32

11

7.

G Dubeczno       pow. Włodawa

29

10

8.

G nr 1 Włodawa

Dorota Sokołowska

27

9

9.

G nr 2 Włodawa

Maria Wereszczyńska

25

8

10-11

G nr 7 Chełm

G Okszów                pow. Chełm

Artur Mochniej

Krzysztof Szyszkowski

23

6,5

6,5

12-13.

G Urszulin          pow. Włodawa

G Cyców                pow. Łęczna

Mariusz Kloc

Joanna Nowaczek

22

4,5

4,5

14-15.

G nr 2 Chełm

G nr 8 Chełm

Dorota Młynarska

Iwona Synowiec

20

2,5

2,5

16.

G Rejowiec Fab.     pow. Chełm

Magdalena Komandowska

18

1

17.

NG „Razem” Chełm

Karol Maksymiuk

12

18.

G Liszno                  pow. Chełm

Tomasz Domański

9

19.

G Hanna           pow. Włodawa

Tomasz Łągwa

8

Chłopcy

100m

Miejsce

Nazwisko imię

Szkoła

Wynik

Pkt.

1.

Szafran Albert

G. nr 2 Chełm

12,00

15

2.

Kupracz Patryk

G. Siedliszcze

12,38

14

3.

Olewiński Szymon

G. Siwdliszcze

12,48

13

4.

Mackiewicz Damian

G. nr 2 Włodawa

13,24

12

5.

Osuchowaki  Jakub

G. nr 8 Chełm

12,62

11

6.

Rusek Marcin

G. Cyców

12,68

10

7.

Połetko Michał

G. Cyców

12,70

9

8-9.

Kmuk Eryk

Dudek Radosław

G. nr 8 Chełm

G nr 3 Świdnik

12,73

12,73

7,5

7,5

10.

Zaborek Filip

G. nr 2 Włodawa

12,82

6

11.

Żrubek Kamil

G. Cyców

12,90

5

12.

Szablewski Arkadiusz

G nr 3 Świdnik

12,98

4

13.

Lewiński Jakub

G Okszów

13,02

3

14.

Chołody Bartłomiej

G nr 1 Świdnik

13,16

2

15.

Bedłuszak Piotr

G Urszulin

13,45

1

300 m

Miejsce

Nazwisko imię

Szkoła

Wynik

Pkt.

1.

Połynkin Dawid

G nr 2 Włodawa

37,64

12

2.

Plesz Sebastian

G nr 1 Świdnik

39,80

11

3.

Klik Karol

G Siedliszcze

40,86

10

4.

Szewczak Karol

G Cyców

41,14

9

5.

Kotyra Mikołaj

G. nr 2Włodawa

41,40

8

6.

Łatwiński Konrad

G nr 6 Chełm

41,52

7

7.

Cegiełka Jan

G nr 1 Świdnik

42,05

6

8.

Kita Radosław

G Siedliszcze`

42,06

5

9.

Walczak Marcin

G Cyców

42,50

4

10.

Małyszka Dominik

G Cyców

43,26

3

11.

Giza Bartłomiej